Çoktandır sorulan, beklenen aşıcılık eğitimimiz Ziraat Mühendisi Selahattin Yılmaz ile başlıyor.

21 Mart 2024 Perşembe akşamı 20.30-23.30 arası sizlerleyiz. Eğitimimizin uygulama kısmı da vardır. Arzu eden katılımcılarımız Hocamız tarafından Ramazan Bayramı sonrası Bursa’da yapılacak olan aşıcılık atölyesine katılabileceklerdir. Atölye çalışmasında aşı ve aşıcılığa özgü bütün alet ekipman tanıtılacak, isteyenler özel yaptırılan profesyonel aşı bıçaklarından temin edebileceklerdir.

Eğitmenimiz Selahattin Yılmaz kimdir;

1972 yılında Tokat’ın Niksar ilçesinde doğdu. İlk ve Orta Okulu Niksar’da, liseyi 1992 yılında Bursa Tarım Meslek Lisesinde tamamladı. 1997 yılında Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Bölümünden mezun oldu. 1998 yılından itibaren 10 Yıl Bursa Tarım Meslek Lisesinde öğretmenlik yaptı. Bereket TV için özellikle aşı ve budama ağırlıklı tarımsal yayım programları çekti. 

1992 yılından beri Bursa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ nde çalışmakta olan Selahattin Yılmaz, tıbbi aromatik bitkilerin yetiştiriciliği, distilasyonu, üretici örgütlenmesi konularında eğitim vermeye devam etmekte olup ceviz yetiştiriciliği, bakımı ve budaması, meyvelerde aşıcılık özel uzmanlık alanıdır.

Tıbbi aromatik bitkilerle ilgili en önemli platform olan ANADOLU TAB platformunun kurucusu olan Selahattin Yılmaz, bundan başka   “Meyvelerde Aşılama Teknikleri“ kitabının da yazarıdır.

Eğitimimiz ZOOM üzerinden yapılacaktır. Eğitim videosunun izleme linki katılımcılarla paylaşılacaktır.

Eğitim esnasında görüntü ve ses kaydı alacağız. Bu görüntüleri arşivleyebilir ve iletişim kanallarımızda paylaşabiliriz. Paylaşmış olduğumuz tüm veriler Telif Hakkını Koruma Kanunu kapsamında bize aittir. Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında görüntü ve ses kaydı alacağımıza dair, sizi bilgilendirerek, eğitime katılmış olmanızın bu durumu da kabul ettiğiniz anlamını taşıdığını bilmenizi isteriz.

Bütün ders notlarımız ve kayıtlarımız, yayınlarımız vs telif hakkı kapsamında değerlendirilir ve katılımcılarımız 3. Kişilerle paylaşmamayı taahhüt ederler.

Eğitim sonunda uygulamaya da katılanlara Ceres Tarım Okulu Aşıcılık Eğitimi Belgesi verilecektir. 

Kayıt için aşağıdaki kayıt “Fiyat Bilgisi ve Başvuru İçin Tıklayınız” kısmına gidip başvuru formunu doldurun.

Ödeme sonrası aynı sayfanın en altındaki dekont yollama bölümünden dekontunuzu bize gönderin.

Dekonta lütfen hangi eğitim için ödeme yaptığınızı belirtin.

Fiyat Bilgisi ve Başvuru İçin Tıklayınız!

Bana Ulaşın

mine@minepakkaner.com

Beni Tanıyın

Anasayfa
Hakkımda
Duyurular
Galeri
İletişim

Yasal Sayfalar

K.V.K.K. Aydınlatma Metni
Gizlilik Politikası
İade Koşulları
Mesafeli Satış Sözleşmesi

Tüm Hakları Saklıdır. |