Tarımsal üretimde hep en önemlisi topraktır, toprakta organik madde miktarıdır, toprak içerisinde doğru kurulmuş ekosistemlerdir diyoruz. Peki zayıf düşmüş toprakları onarırken, bir yandan da ürün yetiştirmek istiyorsak… Bir yandan toprağı, bir yandan üzerinde yetişenleri şifalandırmak mümkün mü? Hocamız mümkün diyor ve eğitim hakkında şu açıklamayı yapıyor:

Bu eğitimimizin konusu toprağa ve bitkilere uygulayabileceğimiz ev yapımı terkipler; enzimler, çaylar, tentürler ve karışımlar.

Tarım kimyasallarından bir adım daha uzağa gidiyoruz. Toprağın ve bitkinin sağlığına, doğala doğru giderken kullanabileceğimiz yöntemler nelerdir öğreniyor, pek çok denenmiş tarif ediniyoruz. Toprağı ve bitkiyi nasıl güçlü tutarız, hastalık ve zararlılarla nasıl mücadele ederiz, bu terkipleri ay hangi fazdayken uygulayalım bilgilerini de alıyoruz.

Agrohomeopatiyi bitkilerimizde ve toprağımızda kullanmak için hazır remedi almadan basit tentürleri nasıl yaparız konuşuyoruz. Hatta çiftlik hayvanlarında kullanılabilecek birkaç basit şifalıyı da tarif ediyoruz.

Katılım Formu

 • Eğitimin katılım katkı payı 850 TL (KDV dahil) dir.
  Yatırmanız için gerekli olan hesap numarası:
  Nihan Parmaksızoğlu – IBAN TR94 0009 9004 9253 5400 1000 09 (Şahıs Şirketi)
 • İsmin doğru yazılması ve ödemenizin ardından dekontun bir kopyasını bize ipermakulturkolektifi@gmail.com e-posta adresinden iletmeniz önemlidir.)

  Bana Ulaşın

  mine@minepakkaner.com

  Beni Tanıyın

  Hakkımda
  Galeri

  Takip Edin

  Duyurular
  Açık Eğitimler

  Daha Fazla

  Danışmanlık

  Tüm Hakları Saklıdır. |